TERMOTRANSFER


Technika nadruku, która polega na wycięciu przez ploter grafiki na materiałach transferowych i wgrzaniu ich na materiał.

CO TO JEST TERMOTRANSFER ?


Technika nadruku, która polega na wycięciu przez ploter grafiki na materiałach transferowych. W zależności od stosowanej technologii może być to folia flock lub flex. Następnie jest wyciągana wybierakiem zbędna część folii, a za pomocą pras transferowych o wysokiej temperaturze oraz mocnym docisku następuje wgrzanie grafiki w materiał.

Folia flex jest cieńszą folią w porównaniu do folii flock, bardziej rozciągliwa i elastyczna, dzięki czemu może rozciągać się z tkaniną. Posiada doskonałe krycie nawet na ciemnych tkaninach.

Folia flock jest zdecydowanie grubsza od folii flex. Po wprasowaniu w tkaninę, nadaje efekt 3D. Również jak flex posiada doskonałe krycie .

JAKOŚĆ I WYKOŃCZENIE


Stosujemy folie najwyższej jakości ze sprawdzonych źródeł. Przygotowany projekt jest wycięty przez wysokiej klasy ploter tnący, który cechuje się dokładnością. Dużą trwałość nadruku gwarantuje prasa grzewcza o wysokiej temperaturze i sile nacisku.

StarDruk zapewnia wysoką jakość druku oraz staranne wykonanie z dbałością o najmniejsze detale.

DLACZEGO TERMOTRANSFER ?


bardzo trwała metoda znakowania

można go stosować na różnych podłożach i materiałach

opłacalne przy nadruku już od 1 sztuki

możliwość dobrania różnorodnych foli do nadruku

idealne krycie nadruku